Voor een natuurgerichte vakantie kunt u genieten van gezellige vakantiehuizen op Costa Paradiso. Deze huizen op de begane grond, omringd door mediterrane planten, bieden privacy en een prachtig uitzicht op de zee en de kliffen. Ze zijn geschikt voor 4 tot 8 personen, ingericht in lokale stijl en liggen op 300 tot 2000 meter van het strand. Type D heeft een privézwembad; anderen hebben toegang tot een zwembad op 800 meter afstand (tegen betaling).
Costa Paradiso ligt aan de noordkust van Sardinië, tussen Castelsardo en Santa Teresa di Gallura. In het gebied vindt u supermarkten, cafés, bars, een medische dienst op afroep, een seizoensgebonden apotheek en een geldautomaat. Grotere winkels vindt u in Badesi (20 km verderop).
Activiteiten in de buurt: natuurliefhebbers kunnen rotsachtige landschappen en goed gemarkeerde paden verkennen die leiden naar prachtige stranden en zoutwaterzwembaden, waaronder Li Cossi en Tinnari, die bereikbaar zijn per pendelboot.
Een duikcentrum, boot- en scooterverhuur en tennisbanen bieden extra activiteiten. Palau ligt op ongeveer 55 km afstand.
Let op: de toeristenbelasting moet ter plaatse contant worden betaald.