Dit ruime chalet, ideaal voor 16 tot 18 gasten, biedt met 2 gecombineerde chalets een comfortabel verblijf. Het chalet Manupa Clévie beschikt over verschillende slaapkamers, waaronder tweepersoons- en eenpersoonsbedden, en een slaapbank. Het chalet is huisdiervriendelijk en biedt voorzieningen zoals WiFi, privéparkeergelegenheid en een ski-/fietsopslag. U kunt ook genieten van een ontspanningsruimte met een sauna en een douche.
Dit chalet ligt op slechts 100 meter van de gratis pendeldienst naar de skipistes, op 1,7 km van de Avoriaz-kabelbaan en op 1,6 km van de Super Morzine-kabelbaan. In het centrum van Morzine, op 1,3 km afstand, vindt u cafés, winkels en restaurants. Voor zomeractiviteiten kunnen gasten genieten van het gemeentelijk zwembad en de nabijgelegen wandelpaden langs de Chemin des Dérèches, met spelletjes voor kinderen en een manege.
De chalets zijn uitgerust met een volledig functionele keuken, waaronder een Dolce Gusto-koffiezetapparaat, raclette- en fonduemachines en een wasmachine.
De badkamers zijn uitgerust met douches, wastafels en handdoekdrogers en elk chalet heeft een terras met tuinmeubelen en een barbecue. Extra voorzieningen zijn onder meer een wasruimte met een droger, een speelruimte met schommel en glijbaan en een familiekamer met bedden op de tussenverdieping.