Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille. Gebruik Belvilla Geld bij jouw volgende boeking Algemene Voorwaarden*
Door haar ligging aan de rand van het Kootwijkerzand (het grootste stuifzandgebied van West-Europa) is Vakantiepark de Berkenhorst ideaal voor wandel- en fietsliefhebbers. Een prachtige locatie om tochten te maken door de uitgestrekte bossen en schitterende heidevelden. Tevens is het park een zeer geschikte uitvalsbasis voor het bezoeken van diverse bezienswaardigheden zoals de Apenheul in Apeldoorn (ca. 10 km.), Paleis Het Loo (ca. 13 km.), het Krüller-Möller-Museum in Otterlo (ca. 20 km.) of Het Dolfinarium in Harderwijk (ca. 25 km.). Het autovrije park zelf beschikt over vele mooie faciliteiten, sportmogelijkheden, speeltoestellen voor de kinderen enz.. Vakantiepark de Berkenhorst is een aanrader voor jong en oud.
Huur gemakkelijk een vakantiehuis en geniet van een welverdiende vakantie. Van een huisje in de België, in de Ardennen of aan zee, tot een villa aan in de Alpen, in Frankrijk of Oostenrijk... kies uit duizenden zorgvuldig geselecteerde vakantiehuizen met al wat je nodig hebt.
© Belvilla 1980 - 2025 'Belvilla' en het Belvilla-logo zijn geregistreerde merken
© Belvilla 1980 - 2025 'Belvilla' en het Belvilla-logo zijn geregistreerde merken