Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Charmante retraite aan het meer
Dit comfortabele appartement in Lipno nad Vltavou is ideaal voor stellen of gezinnen die op zoek zijn naar een ontspannen vakantie in Zuid-Tsjechië. De woning beschikt over een volledig uitgeruste keuken, een gezellige woon- en eetkamer en een heerlijk terras om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen. Parkeren is mogelijk op slechts 100 meter van de ingang, wat het gemak voor gasten vergroot.
Buitenactiviteiten in de buurt
Ga naar buiten en geniet van prachtige wandelingen langs de oevers van het Lipnomeer, op slechts 100 meter afstand, of beoefen watersporten op slechts 2 km van het appartement. De skilift ligt op slechts 900 meter afstand voor wintersporters, en fietsverhuur op 800 meter afstand biedt u de mogelijkheid om de omliggende paden te verkennen. Aquaworld, een openbaar binnenzwembad, ligt op 600 meter afstand, perfect voor familieplezier of een verfrissende duik na een dag in de buitenlucht.
Eten en lokale charme
Verschillende restaurants liggen op loopafstand, het dichtstbijzijnde op slechts 200 meter afstand, en bieden lokale gerechten en gastronomische eetgelegenheden. Levensmiddelen zijn verkrijgbaar op slechts 400 meter van het appartement. Of u nu een rustige picknick aan het meer plant, een avontuurlijke fietstocht of een dagje sightseeing in het nabijgelegen Český Krumlov of Českě Budějovice, dit appartement biedt een rustige en handige uitvalsbasis voor een onvergetelijk verblijf in Lipno.
Die Ferienwohnung liegt super ruhig und ganz nah am See. Von der sonnigen Terrasse hat man sogar ein wenig Blick auf den See. Die Ausstattung ist in Ordnung, wenn auch Stühle und Sessel teils ein wenig wackelig waren. In Punkto Sauberkeit hätte es auch ein wenig besser sein können. Aber sonst haben wir uns sehr wohl gefühlt und die Umgebung ist einfach wunderschön.
Gute Lage, Wohnung gut ausgestattet und gut aufgeteilt. Wir kommen wieder.