Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Denkt u dat er een betere plek is om een aangename en rustige vakantie door te brengen dan in dit geweldige appartement aan zee? Het terras nodigt u uit om te genieten van een heerlijk ontbijt terwijl u luistert naar en kijkt naar de vloeiende beweging van de golven en de eerste zonnestralen die erop schijnen.
In het interieur van dit appartement op de tweede verdieping, met lift, is er een fantastische woon-eetkamer, uitgerust met airconditioning, een eettafel en een comfortabele bank waar u kunt ontspannen terwijl u TV-SAT kijkt of een boek leest naast een spectaculair landschap. Er zijn twee slaapkamers met kledingkast en ventilator, een met een tweepersoonsbed en de andere met twee eenpersoonsbedden. Evenzo heeft een van de kamers ook ruimte voor een kinderbedje en een kinderstoel. De badkamer van het huis heeft een douche. En natuurlijk is er een wasmachine, strijkijzer en strijkplank.
De locatie is gewoonweg perfect voor degenen die van de zee houden, aangezien het appartement aan de kust ligt. In Cala Millor vindt u allerlei diensten, zoals bijvoorbeeld bars, restaurants, supermarkten en nog veel meer. Het dichtstbijzijnde zandstrand is Playa de Cala Millor, dat op slechts 0,85 km afstand ligt. Raadpleeg de adverteerder voor mogelijke kosten. Huisdieren zijn niet toegestaan. Het houden van evenementen is verboden.
Toeristenvergunning: ETVPL/12762
In reactie op het coronavirus (COVID-19) zijn er extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van kracht bij deze accommodatie.
The location was incredibly fantastic with cleanliness and tidy decoration, The amazing view from the living area and balcony was stunning, and it was surrounded by all the bars and restaurants,
Fantastic location, Amazing view, The apartment is fully equipped with everything you might need,
Tolle Lage, schön und sauber, Äußerst freundliche und hilfsbereite Gastgeberin, Gute Ausstattung, (Fast) Alles vorhanden,
Die Lage ist hervorragend, der Ausblick ist einzigartig und Paz ist fantastisch, Wir wurden mit einer riesigen Ensaimada und einer Flasche Wein begrüßt und haben uns die ganze Zeit über sehr wohl gefühlt, Der kleine Spar-Markt und Nelsons Bar im selben Gebäude sind ebenfalls zu empfehlen, Wir kommen definitiv zurück, wenn wir können,
De locatie is uitstekend, Je wandelt zo de promenade op,
Die Lage ist ausgezeichnet, man kann alles sehr schnell zu Fuß erreichen, Der Vermieter ist sehr nett, obwohl es eine Sprachbarriere gibt, da er nur Spanisch spricht, aber seine Frau hat per Telefon übersetzt, Die Unterkunft ist für 4 Personen sehr gut, der Balkon, Schlafzimmer und Wohnzimmer bieten einen atemberaubenden Meerblick, Ich bzw, wir können es nur weiterempfehlen,