Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Sea Lodges Ameland is een uniek, autoluw vakantiepark, dat 4 mei 2018 haar deuren opent. Het ligt op loopafstand (slechts 1 km.) van zee en strand, direct onder de vuurtoren op het meest westelijke deel van het eiland. Het centrum van Hollum ligt eveneens op ca. 1 km. Hier kunt u terecht voor gezellige winkeltjes, restaurantjes en terrasjes. U vindt er tevens twee musea en kunstgaleries.
Op het vakantiepark kunt u heerlijk van de rust en natuur genieten. Voor de broodnodige kleine boodschappen, kunt u in de minishop bij de receptie terecht. Verder is er tijdens de schoolvakanties een veelzijdig animatieprogramma. Er zijn tevens enkele speelplekken voor uw kinderen.
Vanaf het vakantiepark loopt u zo de duinen in en ook het strand bevindt zich op slechts een steenworp afstand. In de zomermaanden vindt u hier enkele gezellige strandpaviljoens waar u heerlijk kunt eten, chillen en genieten van zon, zee en strand. Ook zijn er mogelijkheden om met een boot over de Waddenzee te varen, zeehonden te spotten en diverse watersporten te beoefenen. Ameland heeft in 2017 wederom als enige Waddeneiland de gouden Quality Coast Award ontvangen (zegt iets over de sterke identiteit van het eiland die tot uitdrukking komt in het aanbod van cultuur, festivals en evenementen, informatievoorziening en duurzaamheid). Daarnaast heeft Ameland al 30 jaar op rij voor al haar stranden een blauwe vlag (zegt iets over de kwaliteit van het strand en zeewater).
Hollum is een dorp dat de historie van Ameland goed weerspiegelt. Er zijn vele monumentale panden en natuurlijk de vuurtoren. Met 55 m. een echt baken op het eiland. Naast het strand en de vele natuur, zijn er ook voorzieningen als een 9-holes golfbaan en een recreatieterrein (De Aanleg). Ameland, en Hollum in het bijzonder is het hele jaar door een ideale bestemming voor jong en oud. Maak een herfstwandeling op het strand of kom lekker bij in de zomer. In de nabije omgeving zijn er ook diverse wandel- en fietsroutes. Het eiland kent een grote verscheidenheid aan flora en fauna. Waar Texel bekend staat om haar schapen, heeft Ameland het paard. U ziet dit dier dan ook veel op het eiland.
Sea Lodges Ameland; een veelzijdige bestemming en een ideale combinatie van zon, zee, strand, natuur en cultuur.
Stijlvolle Sea Lodge-ontsnapping op het schilderachtige Ameland
Welkom in uw moderne eilandverblijf! Deze chique Sea Lodge combineert moderne architectuur met kustcharme en biedt een gezellig en zonovergoten interieur met hoge ramen en vloerverwarming. Met twee serene slaapkamers, een volledig uitgeruste keuken en een eigen veranda met hangmat en loungeset is dit de perfecte plek om te ontspannen na een strandwandeling of fietstocht. De bedden zijn opgemaakt bij aankomst en elke lodge beschikt over een smart-tv, vaatwasser en Nespresso-apparaat – comfort en gemak gaan hand in hand!
Huisdiervriendelijk paradijs aan de duinen
Neem uw trouwe viervoeter mee – honden zijn van harte welkom (max. 1 per lodge)! Geniet in de buurt van schilderachtige strandwandelingen, de aangelijnde zones bij de Ballumerbocht of verken het Hollumerbos met huisdiervriendelijke paden en speelplaatsen. Veel lokale cafés op Ameland verwelkomen honden ook op de terrassen, zodat u gemakkelijk samen kunt dineren na een dag de natuur te hebben verkend.
Ideale locatie nabij Hollum en lokale restaurants
Gelegen in het rustige Hollum, bent u slechts een korte wandeling verwijderd van het strand en het charmante dorpscentrum. Ontdek gezellige eetgelegenheden zoals Pannenkoekhuis Onder de Vuurtoren of geniet van de visgerechten bij Cantina Dolores. Of het nu gaat om een romantisch uitje of een gezinsuitje, deze lodge biedt alles voor een onvergetelijke vakantie op het eiland.
zeer goed ik kom weer
Wij vonden de bedden qua linnengoed slecht opgemaakt. Onderlaken gleed steeds weg. Loungebank buiten was te smerig om op te gaan zitten, de bank binnen ook. De kussentjes stonken zelfs.
Verblijf was prima. Het enige nadeel was dat het bloedheet was in het huisje. Geen airco aanwezig, dus dat was afzien. Verder was het huisje tip top!!
Erg fijne ontvangst door vriendelijke receptie. Konden een uurtje eerder ons huisje in, dus top. Mooie en fijne locatie en dicht bij het strand onder de vuurtoren! Goede faciliteiten en een zeer luxe receptie winkel met iedere morgen heerlijke verse broodjes en croissants in diverse soorten. Goede bolderkarren aanwezig om jouw spullen van de auto naar de accommodatie te brengen. Park is heerlijk schoon en ruim opgezet. Let in het weekend wel even op de openingstijden van de receptie en andere ruimtes en/of restaurant etc Hier komen wij zeker terug 😊
Tolle Unterkunft, schöner Strand und gutes Essen!
Prachtig locatie, huisje netjes en ruim. Voor de rust ben je hier aan het goeie adres. Aardig personeel en prima service
Modern huisje, uitgebreide service, ziet er allemaal keurig verzorgd uit, prettig en ontspannen
Heerlijk rustig park. Mooie huisjes, leuk ingericht en prima voorzieningen. Prachtige ligging met uitzicht op de vuurtoren en op loopafstand van het strand.
Wir waren zu dritt mit Baby dort und wurden sehr herzlich empfangen. Unser Ferienbungalow war sehr sauber, es gab Handtücher, ein kleines Reinigungspaket und alles was man in der Küche benötigt. Es war sehr ruhig und zum Frühstück gab es Brötchen. Wir können den Aufenthalt nur empfehlen!!
Huisje was prima. Privacy wat minder.
de huisjes zijn mooi, praktisch ingericht en het park is ruim genoeg opgezet. We zijn erg tevreden met ons verblijf op Ameland!
De locatie van de vakantiewoning was prachtig, dichtbij strand, bos en vuurtoren. Op het vakantiepark is er voor de kinderen genoeg te doen, lekker spelen in de speeltuin en meedoen met de activiteiten die worden georganiseerd. De vakantiewoning had een mooi terras waar je zowel overdekt aan de ene kant van het terras als lekker open aan de andere kant kon zitten. Helaas zat er in de badkamer aardig wat schimmel, zowel in de douchekoppen als rond het raam, dit wordt dus niet goed schoongemaakt. Wij hebben zelf de douchekop schoongemaakt. Verder sliepen de bedden niet lekker. In de 'woonkamer' zou een lekkere plofbank een grote aanwinst zijn.
Zeer comfortabel, schoon huisje voorzien van alle gemakken en gelegen op mooie locatie. Het park bied alle nodige faciliteiten van winkeltje tot (afhaal) restaurant. Wij komen beslist nog eens terug.
Mooie nieuwe schone huisjes op een prachtige locatie
Prachtig, ruim en comfortabel vakantiehuis in een vakantiepark. Dicht bij zee (900meter), net onder de vuurtoren. Goede faciliteiten.
Dat was allemaal erg goed geregeld. Mooie omgeving en prima accomodatie.
Bij aankomst werden wij vriendelijk en snel geholpen door het personeel van qurios. De accommodatie was schoon, netjes en had alles in huis wat je nodig hebt. De omgeving is fantastisch. Heerlijk rustig tussen de duinen met uitzicht op de vuurtoren en op steenworp afstand van het dorpje Hollum, het strand en het Hollumerbos.
Vriendelijk personeel. Erg mooi huisje. Prima ligging. Een paar minuten fietsen en je bent op het strand. Erg goed park.
Mooi huisje Lekker rustig gelegen
Die Unterkunft war angemessen, die Umgebung ist wunderschön.
Aankomst was goed. Accomodatie was goed. Omgeving was goed.
Prima ontvangst en goede accomodatie
Gastvrije ontvangst, compleet ingerichte accommodatie in een duinlandschap. De omgeving heel mooi fijn om te wandelen in het bos bij de vuurtoren, de duinen en op het strand.
prima en leuk park Goede ligging
Prachtige omgeving, prima ligging.
Geweldig huisje in mooie omgeving. Alles netjes en schoon. Heerlijk bij het strand en duinen.
Zeer propere lodge! Aangenaam ontvangst. Zeer rustig gelegen. Restaurant was onverwacht en onaangekondigd gesloten op zondag en maandag.
Hoezo verplicht veld😎
Vriendelijke ontvangst,goede uitleg en behulpzaam personeel.
Prachtig park en gastvrij ontvangst door medewerker van brasserie
De ontvangst prima. Weinig privacy op het terras. Opbergruimte was zeer gering in keuken en slaapkamer. Hadden een huisje waar geen zon was op het terras. Wel spijtig.
Héérlijk schoon net vriendelijk en mooi eiland
Mooie locatie. Fijne, hulpvaardige medewerkers.
Haus und Personal sehr freundlich. Freizeitmöglichkeiten vorhanden. Verpflegung teuer.
Super accommodatie! Blij verrast dat er zelfs goed Mepal Nijntje borden en bakjes en kinderbestek was. Ideaal voor onze dochter van 2 jaar. Mooie nieuwe speeltuin. Wat ik een gevaarlijk minpunt vind aan het park zijn de sloten die liggen tussen de huisjes. We hadden ‘geluk’ dat door de droogte bij ons huisje de sloot geen water lag anders had ik geen rustige vakantie met een ondernemende peuter.
Die Unterkunft war ganz in Ordnung. Alles sehr gepflegt und schIck eingerichtet. Leider war die Unterkunft etwas eng. Die Zimmer und die Küche hätten ein kleines bisschen größer sein können. Sonst haben wir uns sehr wohl gefühlt!
Umfassende Betreuung und sehr netter Service
Mooie accommodatie. Zag er keurig uit compleet en rustige omgeving.
Wij hebben een geweldige vakantie gehad in de sea lodge. Wij komen zeker weer terug op dit vakantieadres.
Goede ontvangst, nette oplevering, klantgericht en heerlijke omgeving
Mooi, net nieuw park!! Receptie en winkeltje in 1, waar je je eerste boodschappen kunt halen en elke morgen vers brood en sap! Vriendelijk personeel. Helaas was het restaurant nog niet open, welke er ook heel mooi en hip uitziet, maar je kon wel je eten afhalen bij het restaurant. Pannenkoekenboerderij naast het park en vuurtoren aan de overkant. Op loopafstand van het strand en van Hollum, waar leuke en goeie restaurants zitten, oa de Griffel en tante A’n! De accomodatie is ook erg mooi en compleet, alleen is het servies wel precies afgepast op het aantal personen van de lodge, terwijl er een vaatwasser in zit, dus die moet je dan onnodig aanzetten en in de badkamer mistten we een handdoekrek/haken. Dit hebben we ook gemeld bij de receptie, dus dat zal vast allemaal goed komen, ze zijn ook pas sinds 4 mei jl open. De begroeiing is ook nog erg laag, daardoor wat minder privacy, maar het is niet storend. Kortom, zeker de moeite waard om hier te verblijven!!
War ein schöner Urlaub. Lag in erster Linie aber an der Umgebung. Ameland ist wunderschön. Wenn sie ein realistische Bild des Parks haben möchten, googeln sie Qurios Ameland. Die Häuser sind nicht wirklich alleinstehend. Zum Nachbarn seitlich jeweils ca. 7 Schritte, mit den Nachbarn gegenüber kann man fast schon gemeinsam frühstücken. Die Hütten für Hundebesitzer sind nebeneinander. Ihr Hund sollte also gut verträglich sein.
Wat een fantastische accommodatie, alles klopte. Het park én huisje zijn ontzettend sfeervol ingericht, en van alle gemakken voorzien - Nespresso machine, oven/magnetron, kookplaat, ruime koelkast en vriesvakje, comfortable woonkamer met bank en heerlijke stoelen, tv met heel veel opties, eettafel met stoelen, top badkamer met heeerlijke regendouche, super comfortabele bedden, en ga zo maar door. Elke ochtend vanaf 8 uur kan je verse broodjes en vers geperste sinaasappelsap halen bij de receptie, dus hiervoor hoef je niet naar het centrum van Hollum. Ook de locatie is top, vrijwel onder de vuurtoren in Hollum en vrij dichtbij het strand. Ondanks dat het park niet direct in de duinen ligt, is deze sfeer ontzettend goed nagebootst. De huisjes staan niet te dicht op elkaar, en je hebt genoeg privacy. Wij hadden onze hond mee, die ook een heerlijk weekend heeft gehad. Als we in het huisje waren, lag hij heerlijk buiten in het zand te slapen of te spelen. Dus met honden is het ook zeker een aanrader! Er is een bushalte bij de ingang van het park, dus dit is ideaal voor gasten die niet per auto of fiets komen. Wij zijn in ieder geval razend enthousiast over dit park, en komen 100% zeker gauw weer terug!