Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Een optioneel pakket voor nutsvoorzieningen en servicekosten van EUR 250,00 wordt vóór uw aankomst in rekening gebracht. Details worden hieronder gegeven.<br> Dit huisdiervriendelijke appartement in Oggebbio is ideaal voor maximaal 6 gasten en biedt een rustig verblijf met wifi en een prachtig uitzicht op het Lago Maggiore, op slechts 3 km afstand. Perfect voor gezinnen of vrienden. Het huis beschikt over een lichte woon-/eetkamer met een tweepersoons slaapbank en satelliet-tv, en een volledig uitgeruste open keuken met oven, vaatwasser en koel-/vriescombinatie. Er zijn twee gezellige slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en de andere met een tweepersoons onderschuifbed, plus een badkamer met douche, bidet en wasmachine. Stap uit op uw eigen terras of geniet van de gemeenschappelijke tuin met barbecuefaciliteiten en een verfrissend gedeeld zwembad (10x5 m, geopend van juni tot half september). Het appartement is centraal gelegen op slechts 1 km van winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden, en op 15 km van de skipistes en -liften. Het is een uitstekende uitvalsbasis voor zowel zomerse activiteiten aan het meer als winterse avonturen. Een kinderbedje is op aanvraag beschikbaar en er is gratis parkeergelegenheid. <br><b> Optioneel nuts- en servicepakket </b><br><b> Een optioneel nutsvoorzieningen- en servicepakket van EUR 250,00 </b> kan voorafgaand aan uw aankomst worden geselecteerd. U ontvangt een aparte communicatie met de betaallink als u dit wilt toevoegen.<br>Dit pakket zorgt voor een zorgeloos verblijf en dekt diensten zoals eindschoonmaak, nutsverbruik, serviceondersteuning en bescherming tegen kleine schade of incidentele kosten tijdens uw verblijf.<br>Gasten die dit liever zelf regelen kunnen dat doen, mits de accommodatie bij uitchecken in goede staat wordt achtergelaten.
Tolles Apartment mit einem atemberaubenden Blick über den Lago Maggiore. Super ausgestattete Wohnung mit einer tollen Terrasse. Elena und Matti helfen, wenn immer man sie braucht, sehr nett. Wir genießen die Zeit hier sehr.
Das Haus war genau wie versprochen auf der Homepage. Die Küche ist besser ausgestattet als beschrieben. Es fehlt an nichts. Die letzten 2 Kilometer Anfahrt zum Haus sind etwas "abenteuerlich", aber zu bewältigen. Positive Überraschung, die unbedingt erwähnt werden sollte, ist die Standseilbahn vom Parkplatz zu den Wohnungen. Wir hatten uns auf Treppensteigen eingestellt, und dementsprechend gepackt gehabt. Das nächste mal sind wir schlauer. Anlage ist zu empfehlen, wir kommen wieder.