Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Dit gezellige en charmante appartement bevindt zich, samen met drie andere appartementen, op een groot landgoed met twee volledig gerestaureerde huizen. Het appartement is voorzien van airconditioning, smaakvol ingericht en afgewerkt met bijzondere details. Het landgoed, van ongeveer 40 hectare, herbergt een meer, omgeven door bossen, groot genoeg om te vissen, en een voorbeeld van architectuur uit de Romeinse tijd. Samen met de bewoners van de andere appartementen heeft u toegang tot een groot zwembad met een kinderbad, een buitendouche, een speeltuin, een kleine speeltuin en een terras met zitgelegenheid. De tuin grenzend aan het zwembad is verdeeld in privégedeeltes, elk met eigen ligbedden en parasols.
Het appartement ligt op slechts 3 kilometer van het dorp Foiano della Chiana, waar u uw dagelijkse boodschappen kunt doen, lekker kunt eten en het treinstation kunt vinden. Cortona, op ongeveer 20 kilometer afstand, is een bezoek waard. Deze stad ligt op een heuvel en is een van de oudste steden van Italië - ze is werkelijk adembenemend. Voor shopaholics zijn er outletwinkels in Foiano della Chiana, op 9 kilometer van het huis.
Het Trasimenomeer ligt op 25 km afstand en is een bezoek waard. Daarnaast zijn steden als Arezzo (30 km), Siena (50 km) en Perugia (65 km) echte aanraders voor een leuk dagje uit.
Wir (2 Paare und ein Kind) hatten einen tollen Aufenthalt in Foiano Della Chiana. Wir haben uns sehr wohl gefühlt. Wir wurden sehr nett empfangen. Die Wohnung (Castagno del Riccio) ist sehr geräumig, sauber und gut ausgestattet (sehr gute Küchenausstattung, viel Geschirr, Spültücher, separate Badetücher für den Pool etc.). Zur Begrüßung haben wir eine Flasche Wein und Olivenöl bekommen. Während unseres Aufenthaltes bekamen wir einmal ein großes Tablett mit leckeren Keksen und an einem anderen Tag zwei Bleche mit einer hervorragenden selbstgemachten Pizza. Die Gäste dürfen sich auch am Gemüsegarten hinter dem Haus bedienen. Dort wohnen auch ein Esel, ein paar Hühner, ganz viele Katzen und ein Hund. Besonders schön ist auch der Pool. Jede Wohnung hat ihren eigenen Bereich auf der Wiese. Das Wasser war extrem klar, frisch und sauber. Die Lage des Ferienhauses war auch optimal, um viele schöne Ziele in der Toskana zu erreichen (z. B. Florenz, Siena, Pienza, Arezzo, Cortona, Bagni San Filippo, Montepulciano, Perugia u. v. m.) Kurz gesagt: alles war perfekt ! Vielen Dank nochmals an die Gastgeber!
mooi ruim appartement
We zijn erg vriendelijk ontvangen. We waren enorm vertraagd onderweg maar de eigenaar heeft ons om 23.30u bij de snelweg opgepikt en ons naar de woning gebracht. Daar stond eigen gemaakte wijn op op ons te wachten. Het verblijf was erg aangenaam. We werden drie keer verrast met zelfgebakken taart of koekjes. Mooi zwembad en accommodatie. Kleinschaligheid sprak ons erg aan. Mooie uitvalsbasis voor Pienza, Montpulciano, Sienna en Florence.
Zeer vriendelijke ontvangst door de eigenaresse en familieleden. De accommodatie was netjes en mooi gelegen op het landgoed. Mooie omgeving met mooie dorpjes in de buurt, ook de grotere steden zoals Siena zijn goed te bezoeken ( per auto of trein) vanuit deze locatie.
Heerlijke omgeving . Super zwembad
Bij aankomst heerlijke fles huiswijn met olijfolie, zeer gastvrij ontvangen, mooi schoon huisje en lekker koel ondanks de warmte buiten. Mooi schoon zwembad. Mooie omgeving met leuke plaatsjes. Tijdens ons verblijf meerdere malen verrast door de huiseigenaar met wat lekkers.
De aankomst was hartelijk. We werden gelijk van veel informatie voorzien. In het huisje stond een fles wijn van eigen productie en er waren lekkere koekjes, ook zelfgemaakt.
Castagno del Riccio was een verblijf met een schitterende prijs-kwaliteitsverhouding. Het huisje was voor ons zes ruim genoeg, zeer proper onderhouden en heel mooi gelegen. Het zwembad is heel ruim en goed onderhouden. Het keukengerief was super netjes. OOk de eigenaars waren zeer vriendelijk. Op de dag van aankomst en vertrek was er ook iemand die vlot Engels spreekt, altijd handig. Op een morgen kregen we een gigantische zelfgebakken taart en op een andere keer een grote bakplaat met versie pizza. Een super bestemming dus.
Praktisch en ruime woning. Fijne tuin met ruim zwembad, ligbedden, parasols en hangmatten. De verhuurder en zijn familie wonen op het terrein en zijn hartelijk. De verhuurder heeft katten, maar daar hebben de kinderen vooral plezier mee gehad. De ligging van de woning is erg gunstig. De snelwegen zijn snel bereikbaar en er is veel te zien binnen een straal van 50 km. In de plaats zelf zijn drie supermarkten. Wij vinden het een heel prettige vakantieplek!