Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
De gezellige en stijlvolle inrichting van dit complex zorgt ervoor dat u zich direct thuis voelt. U beschikt over een eigen terras met een loungehoek. Naast het gemeenschappelijke zwembad beschikt u over een grote tuin en een tennisbaan. De appartementen zijn goed ingericht met houten balkenplafonds, terracotta vloeren en prachtige houten Toscaanse meubels.
U bent slechts een korte afstand verwijderd van Cortona (3 km). Een stad om van te houden; prachtig gelegen op een helling met smalle straatjes en goede restaurants. Er zijn ook talloze bezienswaardigheden te bezichtigen, zoals de kathedraal, het indrukwekkende Palazzo Pretorio, de San Francesco-kerk en het 16e-eeuwse Fortezza Medicea. Er is een bakker en een kruidenier in Montalla (1 km). Supermarkt, postkantoor en bank in Camucia (2,5 km). Restaurant in Ossaia (2 km).
U kunt in een handomdraai een dagje naar het strand aan het Trasimenomeer (15 km) gaan. Hier kunt u ook een boottocht over het meer maken met een van de boten. U kunt zelfs aan land gaan op de eilanden Isola Polvese of Isola Maggiore. Arezzo (30 km). Vergeet Perugia (53 km), Pienza (40 km) en Montepulciano (40 km) niet.
Mooi en groot huis en eigenaar Carola is fantastisch. De koelkast stond gevuld en alle eerste boodschappen stonden klaar in de keuken.
Heerlijk huis en dito zwembad. Fijne eigenaresse en andere gasten. Kleinschalige opzet met vijf goed afgewerkte appartementen. Goed functionerende en onderhouden faciliteiten. Alleen jammer van de provinciale weg vlak langs dit appartement.
Een uitstekende accommodatie, mooi zwembad en zeer vriendelijke en attente huiseigenaresse.
Erg fijn en groot huis van alle gemakken voorzien, echt alles is aanwezig. Wat een aardige en gastvrije eigenaresse! Uitstekend zwembad.
Het allermooiste, allerbeste vakantiehuis dat we ooit geboekt hebben. Alles is aanwezig en in optimale staat van onderhoud. De uiterst vriendelijke eigenaresse geeft graag info over de omgeving, ontvangt je met een lekkere fles wijn en gebak en verrast je zo nu en dan met wat verse groenten uit eigen tuin (met heerlijk zwembad). De woning ligt op ca. 5 km afstand van het prachtige Cortona waar het 's avonds gezellig druk is. Reserveren voor het avondeten is aan te raden.