Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Groot appartement van 200 m² op de gehele bovenverdieping van een onder architectuur gebouwde villa op een uitzonderlijke locatie met verschillende terrassen op het zuiden en een panoramisch uitzicht op zee en de bergen.
Geen overkant, absolute rust, volledig geklimatiseerd en dicht bij alle voorzieningen.
Bestaande uit een grote suite met badkamer en tweepersoonsbed en een slaapkamer met badkamer en tweepersoonsbed.
Verschillende salons, eetzaal, een modern uitgeruste keuken, massageruimte, audiozaal, uitgeruste sportzaal, jacuzzi, hammam, sauna, pingpongruimte, plancha & BBQ, ... zijn toegankelijk voor iedereen!
In een besloten en gesloten domein van meer dan 300 hectare, biedt het appartement door zijn ligging en zijn positie, zonder enige tegenpool, privacy, rust en stilte. Het is geschikt voor de meest veeleisende klanten, V.I.P.'s en beroemdheden.
Mandelieu-la-Napoule ligt ten westen van Cannes. U vindt er het strand, de zee, winkels, terrasjes en goede restaurants. In de prachtige haven van La Rague kunt u allerlei watersporten beoefenen en boten huren. U kunt ook Nice, Monaco en Monte-Carlo bezoeken.