Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Dit charmante appartement van 40 m² op de begane grond op Usedom biedt een oase van rust voor twee gasten, op slechts een steenworp afstand van het water. Met een ruim terras van 20 m², moderne voorzieningen en toegang tot een gedeelde steiger is het ideaal om te ontspannen in de natuur. Wifi, parkeren en energiekosten zijn inbegrepen, waardoor uw verblijf zorgeloos is.
Usedom, het op één na grootste eiland van Duitsland, heeft een kustlijn van 40 km en tot 100 meter brede stranden. Met 1917 zonuren per jaar is het perfect om te zwemmen, wandelen, vissen of paardrijden. De natuurlijke schoonheid van het eiland wordt geëvenaard door de rijke geschiedenis en levendige cultuur, waardoor het het hele jaar door een bestemming is.
Nabijgelegen steden zoals Heringsdorf, Ahlbeck en Bansin bieden charme aan zee, terwijl Usedom stad gezellige cafés, winkels en een bruisend nachtleven biedt. Of u nu geniet van de zon op het terras of de schatten van het eiland verkent, dit appartement belooft een verkwikkende ontsnapping.
Accomodatie: goed. Schoon en netjes. Hele aardige mensen. Minpunt: er wordt gesuggereerd dat je aan het water zit. Dat is dus niet zo, want je zit in een appartement een stukje verderop. Misschien dat er ook vermeld moet worden dat je daar wel mag zwemmen, hoewel de stroming daar erg sterk is, maar niet mag vissen. Er is een kilometer verderop wel een klein strandje waar je kunt zwemmen. Verder vind ik het vervelend (maar dat is persoonlijk) dat ik een dag na aankomst mail van Belvilla krijg of ik het adres wel makkelijk kon vinden. Onnodig, dat kan ook wel in deze beoordeling worden behandeld. Met vriendelijke groet, J.R. Schoonbeek
Mooi rustige vakantie. Fantastische omgeving. Fietswegen vielen erg tegen. Soms minder dan een karrenspoor of fietsen op een weg waar auto's 100 mogen rijden. Mooi landschap. Huisje prima in orde en heel schoon. Wat nodig is om te wonen was aanwezig. Prachtig uitzicht ook over het water en vanaf de 2 aanwezige steigers. Vel vogels in de omgeving van het huisje.
We hebben vooral genoten van de ongerepte natuur en de rust die het plaatsje uitstraalt. Het vakantiehuis voldeed ruimschoots aan onze verwachtingen. Wandelen, fietsen, op strand liggen, cultuur opsnuiven ... er is voor elk wat wils. Usedom is een aanrader.
Sehr abgelegen. Ohne Auto nicht zu bewältigen.
Op Usedom kun je prachtig wandelen en fietsen. De (fiets-)routes zijn niet altijd even goed aangegeven. Soms moet je op (drukke) wegen fietsen. Wij hadden ons fietsenrek mee, zodat wij overal konden starten en het eerste minder fraaie stuk konden overslaan. De boulevard van Bansin naar Swinemünde is een aanrader.
Correcte accommodatie van waaruit je mooie fietstochten kan maken op het prachtige en rustige eiland Usedom. De nabije Hanzesteden en de Keizersbaden zijn de moeite waard. Het huis biedt alles wat nodig is voor een eerlijke prijs.
Sehr ruhige Lage mit Bademöglichkeit am Grundstück Weite Einkaufswege
Wir waren hauptsächlich mit unseren Rädern unterwegs, Aktiv -Urlaub so könnte man es auch nennen, Radwege optimal in Usedom und Umgebung. Natur und Tiere etwas für jeden Hobbyfotograf. Wir werden die Insel Usedom wieder einmal besuchen, alles sehr beeindruckend!