Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Dit comfortabel ingerichte appartement op de begane grond, gelegen in het rustige dorpje Dachsberg-Urberg in het zuidelijke Zwarte Woud, biedt een ontspannen toevluchtsoord met een prachtig uitzicht op de bergen. Het ruime, gedeeltelijk overdekte terras is perfect om te genieten van de frisse berglucht, terwijl de ligweide, tuinmeubelen, barbecue en tuinhuisje alles bieden wat u nodig heeft voor een dagje uit in de buitenlucht.
Natuurliefhebbers vinden meer dan 120 km aan wandelpaden direct voor de deur en wintersporters bereiken het skigebied Feldberg in slechts 30-40 minuten. De ligging van de accommodatie op het drielandenpunt Duitsland-Frankrijk-Zwitserland maakt het ideaal voor dagtochten naar de Elzas, het Bodenmeer en Zwitserland. Culturele hoogtepunten zoals de Dom van Freiburg, St. Blasien en het natuursportcentrum van Höchenschwand zijn ook vlakbij.
Gasten profiteren van de KONUS-gastenkaart, die gratis openbaar vervoer en korting op toegang tot vele attracties biedt - wat deze bergvakantie zowel schilderachtig als comfortabel maakt.
Die schöne Unterkunft mit sehr netten Vermieterin und die wunderschöne Landschaft wurde nur getrübt von den Straßenbaulärm (mo. vorm Haus
Wohnung sehr sauber und schön gelegen Allerdings ist nur ein alter Fernseher im Schlafzimmersrank. Es gibt aber auch kein WLAN. In der heutigen Zeit geht das nicht mehr.
Ruim appartement, heerlijk schoon, lekkere douche, prachtige omgeving. Let op: na afloop zijn er extra kosten in rekening gebracht voor het gebruik van de garage.
Op zich een leuk appartement. Beetje kneuterig ingericht maar dat spreekt ons wel aan. Mooi groot balkon met een prachtig uitzicht. Apart was ook dat er een TV aanwezig was. Dit was een buizen TV en geplaatst in de linnenkast in de slaapkamer. Het was erg warm deze week en het appartement was moeilijk tot niet koel te krijgen. Warme nachten. Wat ik wel erg vervelend vond en daar heb ik verder terplekke geen drukte om gemaakt, omdat ik niet met gedoe wilde vertrekken. Bij aankomst kregen we een drukknop aangereikt van de garage waar we de auto konden parkeren. Achteraf bleek dat we daarvoor moesten betalen. Het had prettig en netjes geweest als de eigenaresse dat vooraf had gemeld. Domper op de avond voor vertrek.
IN kleerkast op slaapkamer staat oude TV dus op één kant gaan liggen om zo met ons beiden tv te kijken,dus daar al geen kleding hangen.
Het is een mooi appartement. Het is eenvoudig, maar van alles voorzien. Het dakterras is heerlijk en biedt een prachtig uitzicht. Het is een gemoedelijk, klein dorpje met vriendelijke inwoners. Voor je inkopen moet je wel de auto pakken richting St. Blasien (ongeveer 10 min. rijden). 1 klein minpunt: wanneer je in de ochtend de woonkamer binnenkomt en de zon staat op het appartement, kan het heel erg warm worden binnen! Maar we klagen niet, want waren erg blij met de zon alle dagen! :)
Gut ausgestatte Wohnung, sehr freundliche und herzliche Gastgeber.
Hallo, Het appartement in Urberg krijgt van ons 5 dikke sterren. Heel goed gelegen, groot genoeg voor twee personen, met een zalig reuze bed. Werkelijk alles is aanwezig en alles is uitzonderlijk proper. Zeer vriendelijke ontvangst. Adresje om terug te gaan. Groejes, Francis en Ann België
Wir haben diesen Urlaub über die Belvilla-Aktion mit zwei Gratis-Übernachtungen gebucht. Aufgrund der vielen negativen Bewertungen im Internet waren wir zunäcst etwas stutzig aber es hat alles super geklappt. Die Unterkunft war recht einfach aber wirklich perfekt sauber! TOP! Die Hauseigentümer waren außerdem sehr freundlich. :) Ich denke der Großteil der negativen Bewertungen ist auch auf Grundlage von Problemen und Rückzahlungen wegen Corona entstanden. Wir konnten auf jeden Fall eine sehr positive Erfahrung machen und werden wohl auch in Zukunft mal einen Kurzurlaub auf Belvilla buchen.
Schöne, herzliche Unterkunft mit tollem Ausblick auf der Terasse. Küche gut ausgestattet!
Sehr nette Vermieterin und wunderschöne Umgebung
We werden gast vrij ontvangen. De accommodatie was goed . De omgeving is prachtig.