Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Dit uitnodigende appartement met één slaapkamer, gelegen in een rustig deel van Klütz, is een perfect romantisch toevluchtsoord voor stellen en pasgetrouwden. Het bevindt zich op de eerste verdieping en biedt een goed georganiseerde ruimte met een gezellige woonkamer met tv, radio en een zithoek, ideaal voor ontspannen avonden. De volledig uitgeruste keuken is voorzien van een magnetron, koel-/vriescombinatie en vaatwasser, zodat u gemakkelijk zelf maaltijden kunt bereiden.
Omringd door de frisse lucht van de Oostzee en schilderachtige landschappen, bevindt dit verblijf zich op slechts 3 km van het zandstrand en de badplaatsen van Boltenhagen. Het centrum van Klütz ligt op slechts 100 m afstand en biedt winkels, supermarkten en lokale restaurants. Kasteel Bothmer, op slechts 1 km van het appartement, is een must-see en wandelaars zullen genieten van de vele nabijgelegen wandelpaden. Boltenhagen, eveneens op 3 km afstand, is een geweldige plek voor een dagtocht.
Buiten kunnen gasten genieten van een gemeenschappelijke tuin, een gezellig terras en een grill om buiten te eten. Verwarming houdt de ruimte het hele jaar door warm en uitnodigend. Parkeren is mogelijk op het terrein en het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 12 km afstand, en de snelwegafslag op 15 km van de accommodatie. Een charmante en rustige oase wacht op u in dit Baltische pareltje.
In der oberenFerienwohnung ist die Heizung für alle Wohnungen. Diese ist so laut das ein Aufenthalt zur Qual wurde. Andere Mieter hatten die laute Heizung schon bei anderen Beurteilungen gelesen. Das Wohnzimmer hat eine Raumhöhe von knapp 2 m oder sehr knapp darüber. Für einen Wohnraum finde ich das inakzeptabel. GASTFREUNDSCHAFT VERSTEHE ICH ANDERS.