Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Dit vakantiehuis met 2 slaapkamers ligt in Jägersgrün (Muldenhammer) en is een ideaal verblijf voor een klein gezin of een groep van 4 vrienden. Het vakantiehuis geniet van de rust van het platteland en beschikt over een gemeenschappelijk zwembad en een gedeelde infraroodsauna.
Het skigebied Klingenthal ligt vlakbij en biedt uitstekende pistes om te skiën en snowboarden. Restaurants met lokale gerechten vindt u op 1 km afstand en daar is alleen de skibushalte. Supermarkten bevinden zich op 3 km afstand. Om een glimp op te vangen van het lokale leven en het straatbeeld, kunt u naar het stadscentrum gaan, op 6 km afstand.
Er is centrale verwarming voor extra comfort. U kunt maaltijden naar keuze bereiden en er samen van genieten in de gezellige woon-/eetkamer. Er is een vijver beschikbaar. 's Avonds kunt u de barbecue aansteken in de gemeenschappelijke tuin en genieten van gerookte gerechten met een glas wijn. Huisdieren zijn toegestaan tegen een toeslag. Er is parkeergelegenheid beschikbaar.
We hadden een heel slecht bed, het bed kraakte wanneer je draaide en je voelde de veringen in het matras. Verder was het huisje heel onlogisch ingedeeld wat wel lastig was met een 10 maanden oude baby. Ook was het niet helemaal schoon, de koelkast stonk bijv. heel erg en er lag veel stof op de lamellen. Het huisje verdiend eigenlijk wel wat vernieuwing. Het terrein waar we verbleven was wel prachtig, dit leek wel een sprookje. Het zijn de faciliteiten die je kan gebruiken van de eigenaar, hier betaal je extra voor. Maar we hebben ons prima kunnen vermaken.
die Lage der Ferienhäuser wahr schön Ruhig nette Vermieter
Die Vermieter sind liebe und entspannte Leute mit einem ganz süßen Hund, der auch gerne mit unseren Kindern gespielt hat. Die Anlage ist schön gestaltet und liegt mitten im Wald. Alles ist gepflegt und sauber. War eine schöne Zeit.
Das Ferienhaus für 4 Personen ist ausreichend. Leider ist die Inneneinrichtung etwas verwohnt und in die Jahre gekommen. Das Bad, Singleküche sowie der Wohn und Schlafbereich sind angemessen und für die Bedürfnisse ausreichend. Dafür ist der Außenbereich mit Pool, Sitz und Grillmöglichkeiten sehr schön gestaltet. Die Sauna und der kleine Fitnessbereich sind sehr sauber und modern. Die Umgebung ist sachsentypisch sehr idyllisch zum wandern und spazieren gehen. Die eine oder andere Attraktion wie die Drachenhöhle und das Raumfahrtmuseum sind eine Reise und Besichtigung wert.
Toller Aufenthalt, super nette Besitzer. Mega Frühstück
Wir können dieses Angebot nur empfehlen. Es war eine sehr gute Betreuung, wir sind rund um zu Frieden und werden wiederkommen.
Ein sehr hübsches, niedliches und gemütliches Holzhäuschen. Für meine beiden Großstadtjungs (8 + 13 Jahre) Erlebnis pur. Die Umgebung so wunderschön, mitten im Wald mit Spielplatz und Wegen durch den Wald drumherum. Alles in Allem sehr zu empfehlen für Jedermann mit Bedürfnis für Ruhe und Entspannung. Die Wirtsleute sehr nett und Umsichtig, alles sehr sauber und ordentlich!
eigenes Häuschen mit separatem Eingang, Wohnzimmer im Wintergarten - lichtdurchflutet keine getrennten Schlafräume, Kinder und Eltern schlafen in einem Raum, wenig Privatsphäre durch Wintergarten
wir hatten eine schöne erholsame Woche,wunderschöne Waldlage,wo man viel wander kann. Für Kinder gab es viel Spiel Möglichkeiten.
Ferienhaus hat z.T.Fuodenheizung!
Het huisje was vrij klein, maar wel schoon en alles was aanwezig. Wij waren er met 2 jonge kinderen (5 en 2) en dan is het fijn dat je naar buiten kunt, want om er week binnen te moeten zitten dat gaat daar niet. Maar gelukkig hebben ze een hele mooie tuin, waar je als gast gebruik van kunt maken. Wij konden heerlijk zitten, terwijl de kinderen lekker konden spelen. De beheerders die zelf op het terrein wonen zijn supervriendelijk en behulpzaam, ze spreken wel alleen Duits. Het terrein wat op de foto's geshowd wordt is ook echt waar je zit. Je zit ong. een km. buiten het dorp in het bos, prachtig. In de omgeving is ook vanalles te beleven. Genoeg burchten en slotten, prachtige omgeving, mooie stadjes en dorpjes, leuke dingen voor kinderen: pretpark Plohn is een aanrader. Wij hebben wat foldertjes die we her en der hebben verzameld achtergelaten in het huisje, misschien heeft iemand er wat aan. Wij hebben echt genoten van deze vakantie en vinden het zeker een aanrader. De prijs-kwaliteit verhouding is in onze ogen zeer goed. Wat ik nog wel even wil melden is dat er op het terrein van het huis 2 grote honden loslopen, ze zijn absoluut heel lief ook voor kinderen, maar als iemand echt heel bang voor honden is, is dit misschien niet zo'n geschikte locatie.