Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
50 meter van de zee - 3 slaapkamers - 6 tot 7 personen
Mooi appartement met 3 slaapkamers, volledig gerenoveerd op 50m van de dijk met een prachtig uitzicht op de dijk en de zee. Op loopafstand van het centrum. Het appartement is ruim, zonnig en goed uitgerust. Er is een garage (gesloten box) op 20m van het appartement inbegrepen in de prijs. Wifi en digitale televisie van Proximus.
Indeling
Het moderne appartement bestaat uit een hal, badkamer met inloopdouche en meubel met 2 wastafels, apart toilet van de badkamer. Er is een slaapkamer met een stapelbed en een grote kast, 2 slaapkamers met tweepersoonsbedden en kasten. De woonkamer heeft een volledig uitgeruste open keuken met koelkast, 2 vrieslades, heteluchtoven, magnetron, Nespresso, SodaStream, keramische kookplaat en vaatwasser. Tafel en stoelen voor 8 personen, 3-zitsbank, 2 relaxstoelen. Flatscreen-tv met digitale kanalen en Proximus wifi. Er is een balkon met uitzicht op de dijk en 2 tuinstoelen. Garage 6 (gesloten box) bij Res. Zuidkant inbegrepen en elektrische verwarming met accumulatie in de woonkamer en elektrische convectoren in de andere kamers, boiler voor warm water.
Stödet var verkligen trevligt! Höjdpunkten var den underbara utsikten över havet och det centrala läget!
Alt var flott! Leiligheten var ren, og innredningen var veldig fin, Vi likte spesielt den fredelige atmosfæren, selv om det bare var en spasertur fra det livlige sentrum, Ville definitivt returnere!
Trevligt lägenhet, men inte utan sina egenheter, Layoutet var rymligt och den separata toaletten var en praktisk funktion, Medan inredningen var modern kändes vissa möbler lite daterade, Platsen var ganska bekväm för strandåtkomst, men vi stötte på lite buller från gatan på natten
Great location, just steps from the beach, Super spacious and clean apartment, Would recommend