ma. | di. | wo. | do. | vr. | za. | zo. |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 1 |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Welkom in Lot, een streek vol natuurlijke schoonheid in het zuidwesten van Frankrijk met een rijke culturele erfenis, variërend van middeleeuwse kastelen en kerken tot sprookjesachtige dorpjes die in de heuvels liggen. Een bezoek aan Lot belooft vol avontuur en ontdekking te zijn, of je nu de prachtige natuur wilt bewonderen of de voortreffelijke keuken en kunst van deze historische regio wilt verkennen!
148 Vakantiehuizen
147 Vakantiehuizen
146 Vakantiehuizen
146 Vakantiehuizen
144 Vakantiehuizen
143 Vakantiehuizen
142 Vakantiehuizen
141 Vakantiehuizen
139 Vakantiehuizen
138 Vakantiehuizen
136 Vakantiehuizen
136 Vakantiehuizen
135 Vakantiehuizen
135 Vakantiehuizen
135 Vakantiehuizen
134 Vakantiehuizen
133 Vakantiehuizen
133 Vakantiehuizen
Ervaar een regio vol geschiedenis en cultuur met een bezoek aan de Lot-regio van Frankrijk. Van het kuuroord Bagnac-sur-Célé tot de prachtige prehistorische grotten van Pech Merle, deze regio zit vol interessante toeristische attracties, perfect om te verkennen. Ontspan met een glas lokale wijn, snuffel door de bruisende markten of maak een rustige boottocht langs de rivier de Lot - er is zoveel te ontdekken in de Lot-regio!
De Lot-regio van Frankrijk staat bekend om zijn verrukkelijke keuken en biedt een scala aan smaken met een typisch Franse twist. Van foie gras en cassoulet tot stevige stoofschotels en chevre-kaas, er is voor ieder wat wils. Of je nu op zoek bent naar een lichte lunch of een romantisch diner, de Lot heeft het perfecte gerecht om je smaakpapillen te prikkelen. Kom en ontdek de geweldige culinaire aanbiedingen van deze unieke Franse regio!
De Lot-regio in Frankrijk is een magische plek vol adembenemende uitzichten en oude cultuur. Het spectaculaire landschap en de rustieke stadjes bieden de ideale omgeving voor een vakantie-uitje. Met zijn vele verborgen pareltjes om te verkennen, zoals middeleeuwse heuveltopdorpjes en de opmerkelijke bedevaartplaats Rocamadour, is er voor elk wat wils. Kom en geniet van alles wat de Lot-regio te bieden heeft en creëer onvergetelijke herinneringen die een leven lang meegaan.
De Lot-regio van Frankrijk is perfect voor een vakantie-uitje! Verken het adembenemende landschap en ervaar een scala aan geweldige activiteiten in de vakantieparken, zoals fietsen, kajakken en vogels spotten. Geniet van de zon, maak een wandeling in de natuur en bezoek zelfs de nabijgelegen kastelen en chateaux. Met zoveel te bieden, zul je je nooit vervelen in de Lot-regio!
Als je op zoek bent naar een vakantiebestemming die alles heeft, is Lot de perfecte keuze. Deze prachtige streek in het zuidwesten van Frankrijk staat bekend om zijn glooiende landschap, charmante dorpjes en verrukkelijke keuken. Hier zijn enkele hoogtepunten waar je naar uit kunt kijken als je je vakantie met Belvilla boekt.
Er is zoveel te zien en te doen in Lot, het is moeilijk om te weten waar te beginnen. Maar als je maar een weekend de tijd hebt, zijn hier vijf must-see attracties:
Als je geluk hebt en meer tijd hebt, zijn er nog veel meer dingen te zien en te doen in Lot. Verken de lokale markten, maak wandelingen in de natuur of ontspan bij het privézwembad van je vakantiehuis.
Belvilla biedt een breed scala aan vakantiehuizen in Lot voor elke smaak en elk budget. Hier zijn enkele van onze populairste opties:
Als je met je hond reist, is Lot de perfecte bestemming. Met veel platteland om te verkennen en hondvriendelijke attracties zal je harige vriend het hier geweldig vinden.
En als je met een grote groep reist, maakt Belvilla het eenvoudig om accommodatie te vinden die bij iedereen past. Onze vakantiehuizen kunnen groepen van maximaal 20 personen huisvesten, zodat je een fantastische vakantie kunt beleven met al je vrienden of familieleden.
Lot is een regio rijk aan geschiedenis en cultuur. Hier zijn enkele hoogtepunten die je niet mag missen:
Lot staat bekend om zijn prachtige landschap en buitenactiviteiten. Hier zijn enkele van de beste manieren om te genieten van de natuurlijke schoonheid van de regio:
Voor natuurliefhebbers zijn er tal van parken, tuinen en natuurreservaten om te ontdekken in Lot. Hier zijn enkele van de beste:
Op zoek naar een last-minute uitje naar Lot? Belvilla heeft je gedekt. We bieden tot 20% korting op last-minute boekingen, zodat je kunt genieten van een fantastische vakantie zonder de bank te breken.
En als je boekt bij Belvilla, kun je er zeker van zijn dat je probleemloze annuleringen, zorgvuldig geselecteerde huizen tegen geweldige prijzen en geen verborgen kosten zult hebben. Onze vakantieverhuurspecialisten hebben meer dan 40 jaar ervaring en we bieden verschillende betalingsopties, waaronder PayPal, creditcard en bankoverschrijving. Dus waar wacht je nog op? Boek vandaag nog je droomvakantie in Lot!
De zomermaanden juni, juli en augustus zijn populair voor warm weer en buitenactiviteiten, maar lente en herfst bieden mildere temperaturen en minder drukte.
Het huren van een auto wordt aanbevolen, maar fietsen of wandelen zijn geweldige opties om het schilderachtige platteland te verkennen.
Belvilla biedt een scala aan charmante vakantiehuizen, huisjes en villa's in Lot, variërend van rustieke tot luxe accommodaties.
Buitenliefhebbers kunnen genieten van wandelen, kanoën, vissen en fietsenGeschiedenisliefhebbers kunnen middeleeuwse stadjes, kastelen en kerken verkennen.
Mis het niet om de regionale lekkernijen van foie gras, confit de canard (eend), Rocamadour-kaas en Cahors-wijn te proberen.