WIZARD MEMBER
+31 885016722
Bel om te boeken
Help
Log in / Meld je aan
Waar wil je naartoe?

Vakantiehuis voor 12 personen in Quend

Vlakbij
Data toevoegen
12 Gasten, 0 Huisdieren

2 huizen in Quend, Frankrijk

Kaartweergave
Gמte de France 14 personen
Gמte de France 14 personen
Gמte de France 14 personen
Gמte de France 14 personen
Gמte de France 14 personen

Gמte de France 14 personen

Noord-Frankrijk, Normandy
NIEUW
Appartement·14 Gasten·350 m² oppervlakte
Badkamer
€508
per nacht
€67025% korting
+extra kosten
Half vrijstaande woning, Rieux
Half vrijstaande woning, Rieux
Half vrijstaande woning, Rieux
Half vrijstaande woning, Rieux
Half vrijstaande woning, Rieux

Half vrijstaande woning, Rieux

Rieux, Noord-Frankrijk, Normandy
4.2 / 5 (102 Beoordelingen)·Zeer goed
Vakantiehuis·12 Gasten·2 Huisdieren·5 Slaapkamers·200 m² oppervlakte
Wasmachine
Wifi
Parasol
19 meer
€253
per nacht
€35324% korting
+extra kosten
Gratis annuleren tot 21 dagen voor aankomst 
 
 
 
 


 
 
 
 


 
 
 
 


 
 
 
 


GRATIS toegang tot ledenvoordelen

De beste deals in je inbox, geen spam
Boek de nieuwste vakantiehuizen eerder dan anderen
Krijg tips en inspiratie voor je volgende uitje
Voer het juiste e-mailadres in
Door lid te worden, ga je akkoord met het ontvangen van marketingmails over nieuwe aanbiedingen en meer van Belvilla. Je kunt je op elk moment in de toekomst uitschrijven.

Vakantiehuis voor 12 personen in Quend

Op zoek naar een Vakantiehuis voor 12 personen in Quend, Picardië, Frankrijk? Belvilla is dé plek voor jou! Wij bezorgen je een onvergetelijke vakantie-ervaring in Quend, Picardië, Frankrijk. Bij Belvilla bieden we een breed scala aan vakantieverhuur in Quend, Picardië, Frankrijk, waaronder villa's, cottages, appartementen, bungalows en chalets die passen bij verschillende groepen die geïnteresseerd zijn in een weekendje weg, een zomervakantie, een herfstvakantie of een wintersportavontuur. We hebben de perfecte vakantie-accommodatie voor jou. Op zoek naar ruime Vakantiehuis voor 12 personen in Quend, Picardië, Frankrijk? Wij bieden een ruime selectie accommodaties die ideaal zijn voor grotere groepen, inclusief vakantiewoningen voor 6 personen, 8 personen, 10 personen, 12 personen, 14 personen, 15 personen en zelfs meer dan 20 personen. Ben je van plan om binnen de komende weken op vakantie te gaan? Bekijk dan onze last-minute aanbiedingen. Hier vind je verschillende afgeprijsde Vakantiehuis voor 12 personen in Quend, Picardië, Frankrijk. Boek nu je last minute Vakantiehuis voor 12 personen in Quend, Picardië, Frankrijk en krijg 20% korting* met gratis annulering. Geniet van de ultieme ontsnapping met de uitzonderlijke Vakantiehuis voor 12 personen van Belvilla, perfect voor je last-minute vakanties of geplande retraites in Quend, Picardië, Frankrijk. Ontdek hieronder de verschillende soorten vakantiehuizen in Quend en boek vandaag nog je perfecte vakantie!

Luister naar onze 58 klanten in Quend
4.2/5
Gebaseerd op meer dan 58 recensies over 40 huizen

Klantbeoordelingen

  4.4/5

Fijn huis, voorzieningen ok, waar voor ons geld.

Mr Dirk Baeyens
Beoordeeld op 16 Feb'25
  4.0/5

Groot appartement, goede service bij de receptie, huren elektrische scooters was bij de jongelui een groot succes, fijn dat we twee setjes sleutels kregen. Let op: hond mag niet mee in de brasserie, wel op het terras, brood moet je bestellen kan je niet los kopen Tip voor inhoud appartement: wat extra haken in de slaapkamers en keuken zou fijn zijn

Ms Marjolein Binkhorst
Beoordeeld op 21 Aug'23
  5.0/5

Zeer mooi, aanbevolen park

Ms Heike Speicher
Beoordeeld op 18 Jul'24
  4.0/5

De aankomst naar de vakantiewoning was slecht te vinden....... Te veel routes die samenkwamen, waardoor wij uiteindelijk tijd hebben verloren. De accommodatie was perfect! Een hele rustige en fijne comfortabele woning. Er zou wel iets meer keukengerei aanwezig mogen zijn. En de vaatwasser deed het niet, er waren daarom ook geen vaatwastabletten aanwwezig. Doordat wij pas laat aankwamen, o.a door smorgens thuis pech te hebben, hebben wij niemand van de verhuurders gezien. Wel telefonisch contact gehad, en medegedeeld van werkzaamheden en files onderweg. Daardoor hebben wij geen borg en schoonmaakkosten vooraf betaald. Wel de dag van vertrek hebben wij deze alsnog betaald!! Daar het niet helemaal duidelijk was heb ik uiteindelijk teveel betaald. Waarschijnlijk duidde hij op de borg die ik niet meer hoefde te betalen, wel gedaan dus......... Toen wij hierop bij hem terugkwamen gaf hij te kennen alleen maar schoonmaakkosten van mij te hebben ontvangen! Dat vond ik niet zo netjes. Graag zou ik deze dan alsnog terugontvangen, echter heb ik nou geen bewijs van betaling......... Hoe nu verder??

Ms Inge Peeters-Schillings
Beoordeeld op 01 Sep'16

Meest populaire bestemmingen voor vakantie

Top steden met top voorzieningen voor vakantie
Top steden met top voorzieningen voor vakantie
Meer dan 40 jaar ervaring
Belvilla is dé expert in vakantiehuizen
Beoordeeld met een 4+
Beloond met awards & reviews
40.000+ huizen in Europa
Prachtige en unieke vakantiehuizen
2,8 miljoen gasten in 2020
Wij bieden een onvergetelijke ervaring