Résidence La Grange aux Fées in lokale traditionele stijl met veel hout en natuursteen gebouwd en heeft daardoor een warme uitstraling. Een comfortabel vakantieadres voor een ontspannen wintersport- of actieve zomervakantie.
In de winter is het een waar ski-in/ski-out accommodatie; aan de piste en bij de skilift!
Het familievriendelijk en sportieve bergdorp Valmorel, heeft de bijnaam ‘La Belle’. Het is in de jaren zeventig speciaal ontwikkeld voor de bergsport (zomer en winter), maar gebouwd als een tradiotioneel Savoyaards dorpje. Het combineert de charme van een authentiek oord met het comfort van vandaag.
Samen met Saint-François Longchamp vormt Valmorel het aantrekkelijke skigebied Le Grand Domaine; het beschikt over 225 kilometer aan pistes.
Ook in de zomer bruist het hier van de sportieve bergactiviteiten; er zijn vele wandel- en fietsroutes, je kunt met de hulp van een gids door gaten springen of langs watervallen glijden tijdens een dagje ‘canyoning’. Je kunt Valmorel natuurlijk niet verlaten voordat je de Col de La Madeleine (2550 m hoogte) hebt beklommen en het prachtige uitzicht over de Maurienne-vallei in het zuiden en de Tarantaise-vallei in het noorden hebt gezien. Geniet in de warme Alpenzon van prachtige vergezichten op diverse terrasjes.