Dit knusse landhuis ligt in Saint-Bonnet-la-Rivière, in Midden-Frankrijk. Het is geschikt voor 2 personen, dus ideaal voor een vakantie met z'n tweetjes. Het huis heeft nog veel authentieke kenmerken, waardoor je je helemaal in de vakantiesferen waant. Het huis heeft een zwembad dat je deelt met de andere gasten.
La Porcherie is een onderdeel van een heel klein boerendorpje en kijkt uit over het glooiende groene landschap van de Acquitaine. In de omgeving kun je wandelen en genieten van goede restaurantjes, brocantes en boerenmarkten. Op ongeveer 7 km ligt het dorpje Objat, waar je een leuke recreatiegelegenheid, met waterfietsen, zwembad met glijbaan en kano's vindt.
Het huis is van alle gemakken voorzien.
Er is een fornuis, koffiezetapparaat en een mini oven. Buiten heb je een heerlijk terras waar je kunt barbecueën.
Vlak voor uw aankomstdatum wordt een bedrag van EUR 50,00 aan kosten voor nutsvoorzieningen en service in rekening gebracht. U ontvangt een aparte mededeling met de betalingslink. De kosten voor nutsvoorzieningen en service zorgen voor een soepel verblijf en dekken eventuele extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of eventuele extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt.