In Georgioupoli vind je deze prachtige villa met 2 slaapkamers voor 4 personen. Het huis heeft een privézwembad en is perfect voor grote gezinnen met kinderen of een groep vrienden.
Ga vanuit deze villa op pad om Kreta te verkennen. Je bevindt je vlak bij de zee, waar je kunt zwemmen, zonnen en watersporten. In de omgeving kun je ook eindeloos wandelen en fietsen. De villa ligt ook heel dicht bij traditionele Kretenzische tavernes naast het meer.
Het huis heeft een goed uitgeruste keuken, een barbecue en een tv. De villa is voorzien van airconditioning zodat je geen last hebt van de hitte.
Gebruik het bubbelbad om je spieren te ontspannen. Het terras beschikt over tuinmeubelen en is ideaal om lekker te ontspannen. Bij het zwembad staan ligstoelen en een parasol. De villa beschikt over een kinderbedje en een kinderstoel.
De luchthavens van Chania en Heraklion liggen op 48 km en 105 km afstand. Bij het huis is parkeergelegenheid.